Grupa 2
1. Athletico Iasi 9p (5-0 ) - calificata
2. AEK Oradea 5p (3-4) - calificata
3. M Design Croitorie 4p (4-3)
4. AS Teiul Poiana Teiului 0p (2-7)
Grupa 3
1. Premiersport 9p (9-3) - calificata
2. Inter Traian Vaslui 6p (6-4) - calificata
3. OMCO 3p (7-9)
4. Sporting Barlad 0p (0-6)
Grupa 4
1. Mary Tour Magic 6p (6-4) - calificata
2. Athletic Barlad 6p (5-2) - calificata
3. Old Boys Bucuresti 6p (6-4)
4. Gufirosa 0p (4-11)
In aceasta grupa, Mary Tour, Atletic Barlad si Old Boys Bucuresti au acumulat cate 6 puncte si s-a trecut la tregerea la sorti pentru departajare. In urma acestei proceduri, Mary Tour Magic a iesit pe primul loc, iar Atletic Barlad pe locul secund, in timp ce Old Boys Bucuresti este eiminata.
Grupa 5
1. Avastar Interconti 6p (6-3) - calificata
2. Danco Pro Bucuresti 6p (10-4) - calificata
3. Décor Plus 6p (9-5)
4. Amicii 0p (0-13)
Grupa 6
1. Auto Driver 8p (8-4) - calificata
2. Pabo Team 6p (6-6) - calificata
3. Inter Galati 4p (10-5)
4. E.ON 0p (4-13)
Grupa 7
1. Colosseum 7p (4-1) - calificata
2. Lupii Negri 7p (6-4) - calificata
3. Independul Darabani 4p (9-5)
4. Vointa Ion Creanga 0p (1-10)
Grupa 8
1. Zona Iasi 6p (9-3) - calificata
2. Zece Stele 6p (12-4) - calificata
3. Real Yry Team 6p (9-6)
4. Impact Iasi 0p (0-14)
REZULTATELE COMPLETE DIN GRUPE SI PROGRAMUL FAZELOR ELIMINATORII
FAZA GRUPELOR
JOI, 11 IANUARIE
MAGIC STADIUM
Grupa 5: Amicii Iasi – Decor Plus Iasi 0-6
Grupa 4: Mary Tour Magic Iasi – AS Gufirosa Iasi 4-2
Grupa 7: Lupii Negri – Colosseum 2005 Iasi 0-0, 2-1 dupa loviturile de la 7 metri
Grupa 8: Zece Stele – Impact Iasi 9-0
ARENA MAGIC HEINEKEN
Grupa 6: Auto Driver Iasi – E.ON Iasi 4-2
Grupa 1: Liberto Iasi – Unirea Parohia Bucium 7-3
Grupa 3: Premiersport Iasi – OMCO Iasi 5-2
Grupa 2: Athletico Iasi – M.Design Croitorie Iasi 1-0
VINERI, 12 IANUARIE
MAGIC STADIUM
Grupa 2: Athtetico Iasi – AEF Oradea 2-0
Grupa 5: Danco Pro Bucuresti – Décor Plus Iasi 4-1
Grupa 8: Real Yry Team Iasi – FC Zona Iasi 1-5
Grupa 1: Neata si Prietenii Bucuresti – Unic Barlad 5-0
Grupa 4: Old Boys Bucuresti – Atletic Barlad 1-1, 3-2 dupa loviturile de la 7 metri
Grupa 3: Premiersport Iasi – Sporting Barlad 2-0
Grupa 7: Colosseum 2005 Iasi – Vointa Ion Creanga Roman 2-0
Grupa 6: Auto Driver Iasi – Pabo Team Pascani 2-0
Grupa 1: Neata si Prietenii Bucuresti – Unirea Parohia Bucium 5-2
Grupa 1: Liberto Iasi – Unic Barlad 3-0
Grupa 5: Amicii Iasi – Avastar Interconti Pascani Suceava 0-2
ARENA MAGIC HEINEKEN
Grupa 7: Vointa Ion Creanga Roman – Independentul Darabani Botosani 0-5
Grupa 6: Inter Galati – Pabo Team Pascani 2-3
Grupa 6:Lupii Negri – Independentul Darabani Botosani 3-3, 3-2 dupa loviturile de la 7 metri
Grupa 6: Inter Galati – E.ON Iasi 6-0
Grupa 8: Real Yry Team Iasi – Impact Iasi 5-0
Grupa 2: AS Teiul Poiana Teiului Neamt – AEK Oradea 1-2
Grupa 5: Danco Pro Bucuresti – Avastar Interconti Pascani Suceava 1-3
Grupa 3: Inter Traian Vaslui – OMCO Iasi 4-2
Grupa 8: Zece Stele – FC Zona Iasi 2-1
Grupa 2: M.Design Croitorie Iasi – AS Teiul Poiana Teiului Neamt 3-1
Grupa 4: Old Boys Bucuresti – Mary Tour Magic Iasi 1-1, 1-2 dupa loviturile de la 7 metri
Grupa 3: Inter Traian Vaslui – Sporting Barlad 1-0
Grupa 4: Atletic Barlad – AS Gufirosa Iasi 3-0
SAMBATA, 13 IANUARIE
MAGIC STADIUM
09.00, Auto Driver Iasi – Inter Galati, grupa 6 / 2-2, 3-2 dupa loviturile de la 7 metri
10.00, M.Design Croitorie Iasi – AEK Oradea, grupa 2 / 1-1, 1-2 dupa loviturile de la 7 metri
11.00, Neata si Prietenii Bucuresti – Liberto Iasi, grupa 1 / 1-5
12.00, Premiersport Iasi – Inter Traian Vaslui, grupa 3 / 2-1
13.00, Mary Tour Magic Iasi – Atletic Barlad, grupa 4 / 1-1, 1-2 dupa loviturile de la 7 metri
14.00, Decor Plus Iasi – Avastar Interconti Pascani Suceava, grupa 5 / 2-1
15.00, Lupii Negri – Vointa Ion Creanga Roman, grupa 7 / 3-1
16.00, OMCO Iasi – Sporting Barlad, grupa 3 / 3-0
ARENA MAGIC HEINEKEN
09.00, Real Yry Team Iasi – Zece Stele, grupa 8 / 3-1
10.00, Athletico Iasi – AS Teiul Poiana Teiului Neamt, grupa 2 / 2-0
11.00, Old Boys Bucuresti – AS Gufirosa Iasi, grupa 4 / 4-2
12.00, Colosseum 2005 Iasi – Independentul Darabani Botosani, grupa 7 / 2-1
13.00, Danco Pro Bucuresti – Amicii Iasi, grupa 5 / 5-0
14.00, E.ON Iasi – Pabo Team Pascani, grupa 6 / 2-3
15.00, Unic Barlad – Unirea Parohia Bucium, grupa 1 / 3-4
16.00, FC Zona Iasi – Impact Iasi, grupa 8 / 3-0